Як ми знаємо, лише один з 20 курців може кинути курити самостійно, підключивши всі свої внутрішні арсенали. Зазвичай, це дуже цілеспрямовані люди, які звикли ставити перед собою високі планки і кожен раз переступати їх, не роблячи кроку назад у минуле. Тому у них виходить розпрощатися з цигарками раз і назавжди, повідомляє Нealthyliving.com.ua.

Решта 95% курців не здатні відмовитися від куріння самі, вони можуть тільки захотіти, але їм обов'язково знадобиться допомога ззовні. Ось саме таким людям американські вчені і вирішили допомогти, організувавши масштабне дослідження, в результаті якого вони прийшли до висновку, що певний вид діяльності людини сприяє більш легкому відвиканню від сигарет і куріння в цілому.

Немає різниці, чи володієте ви силою духу або волі, головне – захотіти позбутися згубної звички і спробувати це зробити за методом, який був зовсім недавно озвучений американськими медиками.

У чому полягає унікальний метод боротьби з нікотиновою залежністю?

Вчені прийшли до висновку, що курці, які регулярно починають відвідувати тренажерний зал, мають набагато більше шансів кинути курити самостійно.

Оскільки в експерименті брали участь курці різних вікових груп, вчені вирішили просто розділити їх на дві рівні команди. Перша з них кожен день повинна була відвідувати спортзал і посилено займатися на тренажерах, а ось друга – намагатися кинути палити всіма доступними і відомими способами. У підсумку, більше половини першої команди за кілька тижнів просто-напросто відмовилися від сигарет, а в другій команді лише кілька людей змогли побороти нікотинову залежність.

Виходить, що для ефективної боротьби з курінням необхідно записатися в спортзал і відвідувати його щодня перші 5-7 тижнів. Коли з сигаретами буде покінчено, тренування можна скоротити до 2-3 разів на тиждень.

Якщо ви дійсно хочете кинути курити, то нічого не повинно зупинити вас, тим більше, що спорт і красиве тіло – це як додаток до того, що ви нарешті звільнитеся від моторошної звички.