Про це інформує прес-служба обласної міліції Львівщини.

За словами правоохоронців, матч пройшов з численними порушеннями правил поведінки на стадіоні.

Деякі фанати запалювали на трибунах фаєра, димові шашки та кидали їх в сторону футбольного поля. На 90-тій хвилині матчу, після того як з трибуни у бік воріт македонців полетів фаєр, суддя прийняв рішення зупинити  матч на п’ять хвилин.

Стюарди при допомозі охорони стадіону затримали двох фанатів, котрі, ймовірно, кинули запалений фаєр у сторону футбольного поля. Після завершення матчу їх передали правоохоронцям.

Затриманих доставили у Сихівський райвідділ міліції. Під час опитування правоохоронці встановили, що підозрювані – львів’яни, їх вік – 19 та 20 років.

За цим фактом складено адміністративні протоколи за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) КУпАП. Санкція статті передбачає штраф до 7 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до 60 годин, або виправні роботи на строк до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Додамо, громадський порядок під час футбольного матчу та в місцях скупчення вболівальників забезпечували близько тисячі правоохоронців.

Загалом футбольний поєдинок прийшло подивитися близько 35 тисяч глядачів.