ЛЬВІВ, 11 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Вчора Центральна Рада ГП «Пора» продемонструвала Мін’юсту свою правомочність.

Про це в коментарі Presstime повідомив керівник ЛОО ГП «Пора» Володимир Квурт.

«Вчора на засідання Центральної ради ГП «Пора» було запрошено представників Міністерства юстиції, щоб показати правомочну центральну раду», — розповів Квурт.

За його словами, на засіданні було засуджено спроби Мін’юсту зареєструвати ще одну «Пору» та ухвалена політична резолюція із засудженням практики провокацій та політичного рейдерства, яке здійснює Партія регіонів по відношенню до «Пори».

Центральна рада також прийняла рішення: визнати пріоритетом діяльності ГП «ПОРА» розвиток місцевого самоврядування; до 1 грудня 2007 року провести з’їзд депутатів усіх рад; підтримати чинний персональний склад керівних органів партії; до 15 жовтня провести другу частину Громадянських Зборів (З’їзду) ГП «ПОРА» для прийняття нової редакції Статуту й Програми партії.

Нагадаємо, що після рішення ЦВК про виключення представників «Пори» зі списку кандидатів БНУНС та реєстрації «Пори» на чолі з Ярославом Ходунком, а потім скасування цих рішень відповідно до рішення суду, міністр юстиції Олександро Лавринович доручив перевірити, яка з двох організацій є легітимна.