Про це інформує підполковник Вадим Бакай (регіональний медіа-центр МО України у Львові).

Цей загін виконує завдання у складі сил Місії ООН у Ліберії.

Нагадаємо, зараз триває ротація загону.

«16 липня о 22.00 літак «Boeing-737-400» місії ООН здійснив посадку у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Військовослужбовців, які повернулися додому після виконання миротворчої місії, зустрічали представники 7-го полку армійської авіації 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України та рідні», – зазначено в інформації.

Після проходження митної процедури та прикордонного контролю, українських миротворців автобусами доправили у розташування 7-го окремого полку армійської авіації, який дислокується у Новому Калинові Львівської області для проходження карантинних заходів.

За словами заступника командира 7-го полку армійської авіації з виховної роботи підполковника Олега Поліщука, сьогодні, 17 липня, миротворців, які прибули другим рейсом з африканського континенту, зранку почали обстежувати військові лікарі з Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

Слід зазначити, що заходи обстеження цього разу значно суворіші, ніж у попередні ротації. Військові лікарі мають вказівку керівництва, ретельно вивчати дані аналізів військовослужбовців і за найменшим відхиленням від норми відправляти їх до Військово-медичного клінічного центру для поглибленого обстеження.

Особовий склад 56-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, який прибув першим рейсом, вже завершує процедури карантину і готується відбути до родин.