Вчителі Львова 13-ту добу продовжують голодування у наметах під стінами обласного виборчого штабу Віктора Януковича.
Вчора збори активістів вільної профспілки працівників освіти Львова визначили дату ― 22 жовтня, коли намети голодуючих будуть також встановлені поруч з приміщеннями Львівської міської ради та Львівської ОДА.
18 жовтня також було забрано до лікарні одного із учасників акції ― колишнього вчителя СШ № 73, який голодував 7 діб. „Сподіваємося, що нічого поганого з ним не сталося. Просто організм виснажений. Сьогодні будуть відомі аналізи його обстеження”, ― розповів „Контекст-медіа” голова Львівської обласної профспілки освіти та науки Андрій Соколов.
Як повідомляло агентство, 7 жовтня 10 львівських вчителів, незважаючи на заборону суду, розбили намети під стінами Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича і оголосили безстрокове голодування. Голодування є перманентне. 10 вчителів одночасно беруть участь в ньому протягом трьох днів, після чого їх змінюють інші.
Вчителі вимагають від прем’єр-міністра зобов’язати виконавчі служби виконати рішення судів щодо виплати вчителям заборгованостей за ст. 57 Закону про освіту.
8 вересня Львівський обласний виборчий штаб Віктора Януковича оприлюднив заяву, в якій вимагає від влади Львова припинити акцію з огляду на те, що вона, на їх думку, є антизаконною.
Вчителі мають наміть розширити акцію і планують у найближчу розбити намети біля приміщень Львівської міської ради та Львівської ОДА.
13 жовтня місцевий суд Галицького району Львова прийняв рішення про заборону вчителям проводити голодування під стінами Львівської ОДА одночасно дозволивши провести аналогічну акцію під стінами Львівської міської ради.