Глядачі матимуть змогу побачити п’ять кращих фільмів нового сезону від французьких режисерів.

Відкриватиме фестиваль кінострічка визнаного французького режисера Аббаса Кіаростамі «Завірена копія» із Жюльєт Бінош, яка отримала «Срібну пальмову гілку» Канського фестивалю 2010 року за кращу жіночу роль. Стрічка також була номінована на «Золоту пальмову гілку».

«Вечори французького кіно» представлять українським поціновувачам кіномистецтва також стрічки трьох молодих французьких режисерів: «Останній романтик планети Земля» Арно та Жана-Марі Ларьє, «Моя дівчина не хоче» Крістофа Оноре та «Гума» Кентена Дюп’є.

І на завершення – фільм «Притулок». Робота ще одного знаного режисера Франції – Франсуа Озона.

«Підбірка фільмів не зовсім звична, – розповідає координатор проекту «Артхаус Трафік» Сергій Терещенко. – Тут різножанрові стрічки. І, навіть, хоррор-комедія, фантастичний жанр, і трохи романтики».

Покази усіх фільмів відбуватимуться мовою оригіналу. «Завірена копія» та «Гума» матимуть українську начитку, а три інші – субтитри.
«Мета «Вечорів французького кіно» – це показати українському глядачеві, що відбувається у французькому кіно зараз, познайомити із ним та донести його актуальність», – пояснює директор «Альянс Франсез» Жером Ванепен.

Певною мірою ці вечори є передмовою, вступом до «Французької весни», яка скоро прийде до Львова разом із прем’єрними кінопоказами та відомими гостями.

Відкриття «Вечорів» відбудеться у фойє Кінопалацу-Копернік о 19:20. А всі сеанси розпочинатимуться о 19:50.
Більше інформації про кінострічки тут.