Фестиваль французького кіно в кінопалаці "Копернік" (26-30 березня). Початок сеансів о 19:30.

Програма фестивалю

Ті, що залишаються (26.03.2009)

Романтична комедія, 94 хв. (на мові оригіналу з перекладачем)

Режисер: Анн Ле Ні. У ролях: Венсан Ліндон, Емманюель Девос.

Три номінації на премію "Сезар".

Бертран приходить у лікарню навідати свою подругу. У коридорі лікарні він знайомиться з Лоррен, яка прийшла до свого чоловіка. Нові знайомі ставлять один одному заборонені питання, їх бачать разом біля газетного кіоску, вони голосно розмовляють у кав’ярні, потайки ходять на дах курити. Щоб знести тягар того, що вони «залишаються», Бертран та Лоррен вирішили допомогти один одному жити далі, сміятися та кохати.

Жахи(и) темряви (27.03.2009)

Короткометражний фільм, 85 хв. (російські субтитри)

Режисери: Блютш, Чарльз Бьорнс, Лоренцо Маттотті, Річард МакГір, Пєер ді Шулло, Марі Каю.

Діти бояться темряви. Але багато хто з дорослих теж! Слідуючи за довгим ланцюгом своїх жахів, шість видатних графіків та авторів коміксів вирішили представити в анімації найстрашніші з кошмарів. Дотик лапок павуків, дивні звуки у пустому будинку, відчуття чужої присутності і собаче виття у тишині ночі. Стильний чорно-білий кошмар, який не варто дивитись на одинці перед сном. Це білий жах та чорний гумор для перегляду у темних кінозалах!

Унікальний проект, анімаційний хоррор, який об'єднав кращих художників із студії графічного дизайну Prima Linea. Фільм складений з декількох фрагментів, знятих у різних стилях, від аніме до 3D. Вперше режисерам-аніматорам було запропоновано «викласти» на кіноплівку мурашки по шкірі, оголені нерви та тремтіння спітнілих рук – усе, що пов'язане з найдавнішими людськими страхами.

Клас (28.03.2009)

Драма, 128 хв. (українські субтитри)

Режисер: Лоран Канте. У ролях: Франсуа Бегодо, Нассім Амрат, Жульет Демаль, Лаура Бакела.

"Золота пальмова гілка" Канского фестивалю. Фільм-відкриття Нью-Йоркського фестивалю.

Франсуа та його колеги-викладачі готуються до нового року у середній школі у неблагополучному районі. Франсуа не зарозумілий і не занадто суворий, його екстравагантна прямота часто насторожує учнів. Але його педагогічна етика зазнає випробовування, адже навчання демократії може бути дуже ризикованим.

Чарівна особа (29.03.2009)

Трагікомедія, 90 хв. (українські субтитри)

Режисер: Крістоф Оноре. У ролях: Луї Гаррель, Леа Сейду, Лепренс-Ренге.

Учасник Міжнародного кінофестивалю у Сан-Себастьяні

Після смерті матері 16-річна Жюні змушена перейти у нову школу, де навчається кузен Маттіас, який знайомить її зі своїми друзями. Більшість хлопців хочуть зустрічатись з чарівною Жюні, але вона обирає Отто – найспокійнішого серед них. Однак потім її охоплює пристрасть до Немура, викладача італійської мови. Їхній роман заздалегідь приречений, але головна героїня не бажає пригнічувати в собі вспаленілі почуття і наполегливо намагається знайти щастя.

Крутий татусь (30.03.2009)

Комедія, 97 хв. (на мові оригіналу з перекладачем)

Режисер: Тома Соррьо, Франсуа Десанья. У ролях: Даніель Отей, Франсуа Дамьен, Жюлі Феррье, Жюлльет Ламболе.

Філліп Ле Таллек – визнана зірка мікробіології. Він 15 років провів у Сполучених Штатах, і ось зараз після повернення у Францію йому приходиться займатися нарешті своїми відносинами з дочкою. Він роками не бачив Еглантін, присвятив себе науці і прогресу і ось зараз їй 15 з половиною років, і дівчині зовсім не хочеться проводити час із батьком, який чомусь повернувся. Філліп розраховує на легке відновлення стосунків, розрахувавши все з логічної точки зору, однак мислення 15-ти річного підлітка навряд чи можна передбачити, адже у голові у дівчат в цей час зовсім інші думки…

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ – 20 гривень

фото: azh.com.ua