До хвороб вегетаріанців, згідно з висновками вчених, призводить порушення обмінних процесів в організмі, пов'язаних з ненасиченими жирними кислотами омега-3 і омега-6, повідомляє postimees.

Висновки біологів базуються на дослідженні геному популяцій вегетаріанців і м'ясоїдів з різних країн.

Вчені вивчили гени жителів міста Пуна (Індія), що вважаються вегетаріанцями, і жителів американського штату Канзас, що вважаються м’ясоїдами. В обох випадках харчові пристрасті обумовлені традиціями і простежуються у кількох поколінь.

Вегетаріанська дієта призвела до того, що в індійців у генах, що відповідають за синтез поліненасичених жирних кислот, з'явилася мутація rs66698963. Порушення в балансі цьогосинтезу призводять до запальних процесів, проблем з серцево-судинною системою, а також збільшують ризик виникнення раку прямої кишки, стверджують вчені.

У жовтні минулого року Всесвітня організація охорони здоров'я включила перероблене м'ясо в список продуктів, які різко збільшують ризик виникнення раку кишечника. Сосиски, котлети, ковбаси та бекон встали в один ряд з такими канцерогенами, як алкоголь або радіоактивний плутоній. Що стосується свіжого м'яса, то його ВООЗ ставить на рівень «трохи менш небезпечне, ніж консерви».