Рівень терористичної загрози у Великобританії був підвищений з "істотного" до "серйозного", що відповідає "високій ймовірності нападу". Про це повідомляє Sky News.

Це наслідок скоєння серії терактів в понеділок ввечері в столиці Австрії Відні, в результаті якого було вбито п'ятьох людей.

Міністр внутрішніх справ Пріті Пател охарактеризувала цю акцію як "запобіжний засіб після жахливих інцидентів, які ми бачили у Франції минулого тижня, і подій, які ми бачили в Австрії минулої ночі".

"Британська громадськість повинна бути напоготові, але не тривожитися", – сказала пані Патель, підтвердивши, що тепер поліцейські по всій країні будуть "більш помітними. Це правильно в світлі зростаючої загрози, але, як я вже сказала, громадськість не повинна хвилюватися – це запобіжний засіб", – сказала вона.

Вона закликала громадськість повідомляти про все, що може зацікавити поліцію.

Як повідомлялося, у Відні ввечері 2 листопада відбувся напад на будівлю місцевої синагоги. Біля храму було чутно перестрілку, один правоохоронець отримав важке поранення. Згодом поліція повідомила про ліквідацію одного нападника.