Президент футбольного клубу "Рух", депутат Львівської обласної ради від "Європейської солідарності" Григорій Козловський у великому інтерв‘ю клубному YouTube-каналу Ruh TV підбив підсумки 2020 року.

Григорій Козловський розповів про важкий дебют "жовто-чорних" в УПЛ, комплектацію команди, подальшу долю Івана Федика, як знайшли Кухаревича та про плани на наступний рік.

"Це був важкий, але історичний і незабутній рік! Тож у великому інтерв‘ю я підбив підсумки шаленого 2020-го! "Рух" – у Прем‘єр-Лізі! Але попереду ще дуже багато роботи! Про усе найцікавіше дивіться та слухайте далі!" - прокоментував Григорій Козловський на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Нагадаємо, напередодні у черговому випуску свого авторського влогу “Оба-На!” президент львівського “Руху” Григорій Козловський розповів подробиці трансферу нападника “жовто-чорних” Миколи Кухаревича, показав, як приймав на клубній академії у Винниках, що біля Львова, гостей із європейських клубів, а також зустрівся із юними талантами та їхніми батьками.