Найбільші українські політичні партії не розпускають свої штаби після місцевих виборів. А це може свідчити про те, що проведення позачергових парламентських виборів найближчим часом - реальне.

Про це в інтерв'ю "Вголосу" сказав політолог Кирило Сазонов.

"Треба звернути увагу, що у штабах партій і кандидатів (крім тих, хто готується до другого туру) всі йдуть у відпустку у зв’язку з закінченням кампанії виборів до місцевих рад. Наголошую: йдуть у відпустку. Їх ніхто не розпускає. Нікого не звільняють, ніхто не каже: «Ми зробили це, кампанія закінчилася, всім дякую, всі вільні». Навпаки — вони йдуть відпочити і провітрити мізки, щоб невдовзі повернутися на роботу і почати підготовку до парламентських виборів", - розповів Сазонов.

"Коли про позачергові парламентські вибори говорять політики або експерти, це можна сприймати як шум моря. Але коли серйозні гравці після місцевих виборів зберігають штаби – це зовсім інша справа. Просто тому, що цю роботу потрібно оплачувати. Відтак якщо практично всі серйозні партії готові не розпускати, а тримати всю структуру, значить про позачергові вибори до Верховної Ради ми вже говоримо всерйоз. І не тільки ми. Про це всерйоз говорять ті, хто ухвалює рішення", - пояснив експерт.

Більше про це читайте у статті: Чи розпустить Зеленський Верховну Раду ще раз?