Міністр охорони здоров’я Метт Хенкок заявив, що Великобританія отримує перші результати битви проти коронавірусу, щоденна смертність знизилася до шеститижневого мінімуму, а кількість нових випадків зменшується.

Дані Міністерства охорони здоров’я Британії показують, що 8 лютого було зафіксовано ще 333 жертви Covid, і це найнижчий добовий рівень із 27 грудня та нижчий на 18 відсотків у порівнянні з 406 минулого понеділка.

Як повідомляє Daily Mail, зареєстровано ще 14 104 нових інфікованих і ця кількість нижча, ніж будь-коли з 8 грудня. Також рівень зараження нижчий, ніж у будь-який час з Різдва в усіх чотирьох країнах Великобританії.

Незважаючи на те, що друга хвиля спадає, міністр охорони здоров'я попередив, що кількість інфікованих пацієнтів у лікарні, і щоденні смерті все ще залишаються "занадто високими". В даний час ковідні пацієнти займають майже 30 000 лікарняних ліжок NHS, а це на 50 відсотків вище, ніж у найгірші дні першої хвилі минулої весни, але менше, ніж 40 000 на піку другої хвилі в січні.

Британія переходить до розповсюдження вакцини серед осіб 70 років і більше.

Хоча загальна картина показує, що кількість інфекцій падає в більшості районів країни, зниження відбувається повільно, і позитивні тести все ще зростали в 17-ти районах протягом тижня.

Як повідомляється, 278 988 людей вже отримали свою першу дозу вакцини, загалом щеплено 12,3 мільйона британців.

Очевидно, що зараз рівень зараження в Англії, Уельсі, Шотландії та Північній Ірландії знаходиться на передріздвяному рівні.

Метт Хенкок заявив, що всі особи, старші за 70 років, які ще не отримували вакцину Covid, повинні зареєструватися через Інтернет або зателефонувати.

Майже 12,5 млн людей вже отримали свою першу дозу вакцини, а служба охорони здоров'я вводить щодня в середньому 450 000, що дає країні змогу досягти 15 млн наступного понеділка.

У Великобританії планують завершити вакцинацію всіх людей старше 50 років до кінця квітня, і надіються на повну вакцинацію у травні.

Великобританія вакцинується рекордними темпами, поступаючись лише Ізраїлю. Але є побоювання, що розповсюдження коронавірусу в світі може бути неконтрольованим, якщо південноафриканський штам стане більш поширеним.

Читайте більше актуальних новин на Вголосі: