Відома українська гімнастка, призерка Олімпійських ігор Анна Різатдінова назвала своїх фаворитів на шоу "Танці з зірками".

Нагадаємо, що у неділю, 25 жовтня, спортсменка повернула на головний паркет країни для того, щоб станцювати разом з Сергієм Мельником та Аделіною Делі.

Різатдінова розповіла, що відразу погодилася на пропозицію організаторів взяти участь у 9 випуску шоу.

"Емоції дивовижні! "Танці" для мене – не просто проєкт, не шоу. Це як частина життя, як Олімпійські ігри. Тобто можна розділити моє життя до і після "Танців з зірками", бо я прийшла на цей проєкт однією людиною, а вийшла – іншою," – зазначила гімнастка.

Крім того, вона зізналася, за кого вболіває у цьому сезоні "Танців з зірками".

За її словами, вона буде підтримувати дві пари – Сергія Мельника та Аделіну Делі, а також Юлію Саніну та Дмитра Жука.

"Після попереднього ефіру, коли Сергій Мельник був першим у турнірній таблиці, після цього випуску, де він був другим, я з впевненістю можу сказати, що він – претендент на перемогу. Вся війна, битва, розгортаються довкола Наді та Санти. І поки вони влаштовують розбірки, інші учасники мовчки, не словом, а ділом, йдуть до фіналу. Чесно кажучи, я вболіватиму за Сергія Мельника і Юлію Саніну. Це дві пари, які показують великий ріст, без пафосу, без чогось зайвого, просто чудово виконують свою роботу", – пояснила зірка свій вибір.

Джерело - "24 канал".

Читайте більше актуальних новин України та світу: