Про це він розповів в інтерв’ю ИТАР-ТАСС.

«Ще за рік до Олімпіади в Сочі я думав, що піду відразу після цих Ігор. Це було пов'язано з проблемою зі спиною. Я багато тренувань пропустив через проблеми зі здоров'ям, повільно виходив на пік форми», - сказав спортсмен.

«За місяць до Олімпіади я двічі посів друге місце на етапі Кубка світу, і від першого місця один раз мене відокремила секунда. Я зрозумів, що можу змагатися на належному рівні на Іграх. Тоді я вирішив залишитися в спорті ще на рік або два. Мені і раніше дуже подобається цей спорт, я люблю його, мотивація зберігається. Я поговорив зі своєю командою, з тренером, пройшов тести на перевірку здоров'я і зрозумів, що в хорошій формі і буду рік або два змагатися. Моя мета - зайняти хороші місця і вийти на пік форми до чемпіонату світу в Осло», - повідомив біатлоніст.

Раніше повідомлялось, що титулований норвежець завершить кар’єру в кінці цього сезону.

40-річний Бйорндален є 8-разовим олімпійським чемпіоном і єдиним біатлоністом, який вигравав чотири змагання з біатлону на одній Олімпіаді (2002, Солт-Лейк-Сіті). Цим заслужив неформальне звання «Короля біатлону». Загалом у нього 13 олімпійських нагород, що є найбільшим показником в історії зимових ігор.