Вперше голова ОДА Віктор Балога проводив прийом громадян у великому залі ОДА

Зміна місця зустрічі керівника області із людьми зумовлена великою кількістю бажаючих потрапити на прийом. Зокрема, цього разу їх було записано понад 130, до того ж, багато з них прийшли разом із родичами та знайомими. Найбільше зібралося мешканців Іршавського та Тячівського районів, Мукачева та Ужгорода, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Переважно це були пенсіонери, інваліди по хворобі та інваліди війни. Їхні проблеми стосувалися здебільшого питань соціального захисту, комунального і дорожнього господарства, благоустрою, релігійних потреб та поліпшення житлових умов.

Віктор Балога уважно вислуховував негаразди кожного, але „зривався” щоразу, коли бачив, що проблему можна було вирішити на міцях, і людям не потрібно було долати для цього сотні кілометрів.

Експеримент із перенесенням прийому громадян із кабінету до сесійної зали виявився вдалим. Хоча чиновникам і довелося більше побігати, а голові ОДА вислуховувати проблеми безперервно, люди цього разу очікували своєї черги у комфортніших умовах.