Верховна Рада України відмовилася скасувати результати свого голосування 22 червня Постанови "Про рішення Львівської міської ради щодо закінчення упорядкування польських військових поховань 1918-1919 р. на території історико-культурного заповідника "Личаківський цвинтар".

Відповідна Постанова про скасування такого голосування було внесено Головою ВР у четвер відповідно до прийнятого напередодні рішення погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп. У пояснювальній записці до Постанови відзначається, що підставами для скасування результатів голосування цієї Постанови є втручання в роботу органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування.

Автори Постанови також вважають, що вступ документа в силу може зашкодити добросусідським міждержавним відносинам між Польщею й Україною, оскільки офіційне відкриття польських військових поховань заплановано на 24 червня і повинне відбутися при участі президентів України і Польщі. За Постанову про скасування голосування проголосували 204 народних депутата.

ЛІГАБізнесІнформ