Відповідний проект постанови №4009 підтримали 236 народних депутатів.

Також Рада доручила керівництву апарату парламенту забезпечити здійснення заходів, пов'язаних з її виходом із засновників редакції журналу.

У пояснювальній записці до проекту постанови наголошується, що 24 грудня 2015 р. народні депутати України ухвалили закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», виконавши зобов'язання перед Парламентською асамблеєю Ради Європи щодо роздержавлення друкованих ЗМІ, заснованих органами державної влади та місцевого самоврядування.

«Зважаючи на рішення комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України про припинення фінансування журналу «Віче» з другого кварталу 2016 року, комітет з питань свободи слова та інформаційної політики прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України вийти із засновників редакції журналу «Віче», - йдеться в пояснювальній записці.

Згідно з інформацією на офіційному сайті видання, журнал «Віче» видається з квітня 1992 р. та є теоретичним, громадсько-політичним виданням у структурі апарату Верховної Ради. Щомісячний наклад становить 5 тис. примірників, журнал розповсюджується у всіх регіонах України.