“Ухвалення законопроекту “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” дає нам змогу перейти до проекту закону про Державний бюджет України на 2019 рік № 9000. Відповідно до цього закону, при його розгляді є спеціальна процедура: ми розглядаємо проект закону у першому читанні і, відповідно до статті 157 Регламенту Верховної Ради України, розгляд питання проводиться за процедурою повного обговорення”, — сказав голова ВР Андрій Парубій.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, сьогодні Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроект “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України”, що врегульовує питання, пов’язані з підготовкою законопроекту про Державний бюджет України на 2019 рік.

Кабінет Міністрів 14 вересня схвалив проект закону про Державний бюджет України на 2019 рік. Документ зареєстрований у Верховній Раді 15 вересня. Виконувач обов’язків міністра фінансів Оксана Маркарова презентувала проект головного фінансового документа країни парламентаріям 21 вересня.

У проекті державного бюджету на 2019 рік, зареєстрованому 15 вересня, видатки для Міністерства екології та природних ресурсів передбачені в сумі 8 303 974,3 тис. грн.

За оцінками фахівців Мінекономрозвитку, його прийняття дозволить вивести з тіні майже 250 тис. держзакупівель. Це означає ще прозоріші умови для бізнесу та більшу економію державних коштів.