На час заборони Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я цю роботу виконуватиме її заступник Павло Ковтонюк.

Про це повідомляє 24 канал.

35-річний Павло Ковтонюк є головою проектного офісу при Національній раді реформ. Викладає у Школі охорони здоров’я. З 2016 року обіймає посаду заступника міністра охорони здоров’я. Брав активну участь розробці медичної реформи в Україні.

Сам Ковтонюк заявив, що відсторонення Супрун може становити загрозу для всієї української медицини. За його словами, на сьогодні у МОЗ не можуть ухвалювати важливих рішень, які залежать від підпису міністра або виконувача обов’язків.

“Ми реально нині хвилюємось за те, що у нас скоро будуть нові поставки ліків по міжнародних закупівлях. Щоб їх прийняти, розмитнити й розподілити на регіони, потрібний підпис міністра МОЗ”, – наголосив Ковтонюк.

Так, 8 лютого міністерство повинне подати проект постанови Кабінету міністрів на затвердження про початок змін у програмі “Доступні ліки”. З квітня вона переходить під Національну службу здоров’я, запроваджується електронний рецепт.

Нам потрібно встигнути це зробити до понеділка, 11 лютого. На сьогодні це ніхто не може зробити. Через це блокується вся робота, а це є нашою тривогою та загрозою, – додав заступник міністра охорони здоров’я.