«Програш є програш. Це була не найкраща наша гра, особливо у перші 25 хвилин першого тайму, коли ми пропустили м'яч. Потім почали грати, як хотілося б. У другому таймі думав, що буде шанс і ми зрівняємо рахунок, але безглузда дитяча помилка призвела до того, що пропустили другий м'яч і було зрозуміло вже, що "Герта" не упустить перемогу», – сказав Юрій Вернидуб в інтерв'ю телеканалу «Футбол 2» після матчу.

«Не думаю, що «Герта» не дала грати нам в наш футбол. Зіграла роль втома нашої лінії атаки. Було видно, що немає свіжості у Караваєва, немає свіжості у Юрі, Сілас мені теж не сподобався сьогодні. Тому, вважаю, цей фактор і зіграв. Все-таки насичений графік, хоча я думав, що хлопці все-таки виявлять характер і зможуть вирівняти шанси. Нічого страшного, ми тільки вчимося. Потрібно вміти вчитися на своїх помилках і найважливіше не повторювати їх. Вітаю «Герту» з заслуженою перемогою, а ми будемо готуватися далі. У неділю, нас чекає дуже серйозна гра з Олімпіком», – зазначив Вернидуб.

Нагадаємо, «Зоря» зазнала другої поразки в груповому турнірі Ліги Європи УЄФА, поступившись «Герті» на «Олімпіаштадіоні» в Берліні з рахунком 0:2.

«Вголос»