Депутат-мажоритарник від партії «Слуга народу» Олексій Мовчан взяв собі єдиним помічником 24-річну танцівницю та весільного адміністратора Валерію Гриценко.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

На сайті парламенту зазначається, що Гриценко працює у Мовчана за строковим трудовим договором на постійній основі.

Ще на початку цього року Гриценко шукала роботу організатора масових заходів.

За інформацією у резюме, Валерія Гриценко має освіту хореоргафа-постановника. Вона закінчила Харківську державну академію культури. Як танцівниця працювала в турецьких готелях та на круїзному лайнері.

Пізніше Гриценко перекваліфікувалась у весільного адміністратора і, ймовірно, продовжує, суміщати цю роботу з роботою помічниці депутата.

Окрім того, свого часу Гриценко пропонувала свої послуги як моделі.

Валерія Гриценко є донькою секретаря кременчуцької міськради Юрія Гриценка.

Олексій Мовчан потрапив до Верховної Ради 9-го скликання як мажоритарник від «Слуги народу», здобувши перемогу на 150 виборчому окрузі у Полтавській області.

Наразі він є головою підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

Як писав “Вголос”, депутат-мажоритарник від партії «Слуга народу» Микола Тищенко взяв у помічники 22-річну модель, випускницю Київського національного економічного університету Мар’яну Михолап.