«Попри те, що окрім Вергелеса ніхто з львів’ян не виборов медалі, виступом наших спортсменів я задоволений, - каже Вголосу Володимир Милян. – Доросле веслування у нас не на такому рівні, як би цього хотілося. Утім, є віра в майбутнє, віра в нашу молодь. Чимало з наших спортсменів у Дніпропетровську дійшли до фінальних заїздів.

Такий результат слід вважати успішним. Найбільшу ставку ми робили саме на Вергелеса. Могло у нього бути дві золоті медалі, однак в дистанції на 1000 метрів він з Камеріловим програв зовсім трішки. Долю переможця визначав фотофініш. Загалом, Віталій оправдав наші надії і виборов путівку на чемпіонат світу до угорського Шегета, що пройде наприкінці серпня. На чемпіонаті світу він буде єдиним з львів’ян, хто представлятиме наше місто». 

Коли у Дніпропетровську між собою змагалися спортсмени-професіонали, наявність свого пороху у порохівницях демонстрували спортсмени-ветерани. Команда ветеранів Львівщини з веслування на байдарках і каное, за яку також виступав президент Федерації Володимир Милян, порадувала результатами. Наші спортсмени-ветерани довели, що є ще порох в порохівницях і завоювали мішок медалей різного ґатунку. З 19 команд-учасниць львів’яни вибороли третє загальнокомандне місце. Краще за львів’ян виступили лише збірні Дніпропетровська (1 місце) та Херсону (2 місце). 

За словами Володимира Миляна, турнір ветеранів пройшов в рамках пам’яті видатного громадського і спортивного діяча Михайла Баки.

фотоpoltava.pl.ua