У програму фестивалю, окрім дружнього спілкування і свята життя, входять трофі-рейд, джип-тріал, джип-спринт та джип-крос. Змагання проводитимуться в трьох категоріях: ТР1 (Стандартні позашляховики), ТР2 (підготовлені позашляховики), ТР3 (спеціально побудовані позашляховики), "ATV".

Екіпажі, що зайняли призові місця, нагороджуватимуться коштовними призами. Загальний призовий фонд 10000грн. Переможці і призерки визначаються за результатами трьох змагань: трофі-рейду, джип-кросу і джип-спринту.

За словами президента Львівської обласної федерації любителів бездоріжжя «Карпарті 4Х4» Андрія Юрченка, щорічний фестиваль організовується задля пропаганди автоспорту серед широких мас населення та здорового способу життя, а також для сильних завойовників бездоріжжя та розвитку міжнародних відносин в області автоспорту і туризму.

До участі запрошуються екіпажі як з України, так із-за кордону (Польща, Німеччина, Білорусія ).

Вступний внесок з екіпажа: 300грн. для ТР2,3, "ATV", 150грн для ТР1.

«Фестиваль розпочнеться у центрі міста, де повинно зібратися близько 80 екіпажів з України, Польщі та Білорусії (ті, хто вже зголосилися). Потім ми поїдемо на цікаве шоу у село Сокільники, а основне дійство відбуватиметься на Яворівському полігоні», - розповів «Вголосу про туризм» пан Андрій.

Юрченко також розповів, що цьогоріч фестиваль буде більш показовим, адже сам Яворівський полігон є дуже цікавим: «Ми минулого року робили фестиваль на танкодромі, там дуже складний грунт, складна траса і з 30 машин, які хотіли поїхати, поїхало лише 5-6. В цьому році будуть їхати всі машини. Загалом ми очікуємо на 8 тис. гостей фестивалю».

За словами організаторів джип-фестиваль організовується в першу чергу для туристів, а вже потім для самих любителів екстремальних трас.

«Наш фестиваль організовується для туристів, щоб люди змогли приїхати зі всіх куточків України та Європи і подивитися, що в нас тут таке є. Крім того, вони зможуть покататися разом, обмінятися досвідом та познайомитися. А це і є розвиток туризму. Бо, коли б ми це робили для себе, то ми б одразу поїхали на полігон і там вже собі три дні відпочивали», - пояснив Юрченко.

«Складно цього року звичайно ж було із спонсорами, адже в час фінансової кризи їх дійсно дуже важко знайти. Проте, ми не могли його пропустити і доклали усіх зусиль, щоб зробити це свято. Загалом наш бюджет склав 124 тис. грн.», - додав п. Андрій.

Програма фестивалю

7 травня - День прибуття, і реєстрації.

Реєстрація починається з 15:00 або з прибуттям першого учасника в мотель «Панська гора» (перехрестя Кільця і Кульпарківської).

8 травня - День трофі-рейду.

9:00 Реєстрація учасників, що затрималися в дорозі.
10:00 Урочисте відкриття (У зв'язку з Днем Перемоги, місце уточнюється)
11:30 Виїзд до місця старту
12:00-19:00 джип-крос з елементами трофі.
19:30 Виїзд у складі колони на Яворівський полігон.
20:30-21:00 Розміщення учасників фестивалю.
21:00 Вечеря і брифінг

9 травня – джип-спринт, трофі-рейд

9:00-9:45 Сніданок
10:00 Збір і брифінг для тих, що доїжджають.
11:00 Старт першого учасника.
20:00-24:00 Фініш.
21:00 Вечеря

10 травня — джип-спринт, підведення підсумків, закриття фестивалю

10:00 Збір і висунення до місця джип-спринту.
10:30 Старт джип-спринту (402м) з елементами трофі
17:00 Нагородження і закриття.