Сьогодні у Львові Форум ветеранських організацій Львівщини „Ветерани за чесні вибори” прийняв звернення до Президента України, органів місцевого самоврядування, кандидатів на пост президента України, до всіх виборців з вимогою застосувати усі політичні, правові, організаційні заходи щодо чесних і справедливих виборів президента України.
Під зверненням також поставили свій підпис керівник виборчого штабу кандидатів на пост президента Віктора Януковича — Олексій Радзієвський, Віктора Ющенка — Петро Олійник та від Олександра Мороза — Євген Таліпов.
„Судячи з останніх подій, коли влада маніпулює свідомістю виборців, організовуються замахи на життя кандидатів у президенти України, вибори потрапляють під зливу усіляких інсинуацій, виникла загроза проведення нечесних виборів. Ветерани усвідомлюють свою роль і значимість в українському суспільстві. Ми маємо великий життєвий досвід, неодноразово брали участь у виборах, знаємо їх ціну, їх наслідки, які часто не відображають реального стану виборів. За таких обставин ми, ветерани, не маємо права бути осторонь”, — зазначено у зверненні.
Ветерани також вимагають не допустити дій влади, спрямованих на зрив виборів, дотримуватись Конституції України і Закону України про вибори Президента, норм моралі, поваги і гідності людини, українського народу, не зловживати службовим становищем, зважити на авторитет України у світовій співдружності, а також бути гідним свого свідомого вибору, не піддаватись на провокації, солодким обіцянкам, не продавати свою честь і бути незалежним у своєму волевиявленні.
Участь у Форумі взяли ветеранські організації — Товариство українських офіцерів, Львівська спілка ветеранів-афганців, Прикарпатська Січ, благодійний фонд „Солдатські матері — за нову армію”, ЛОО „Спілка політв’язнів”.