Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш заявив, що хворих на коронавірус жителів Тернопільської області більше не лікуватимуть у Тернополі, їх госпіталізовуватимуть у районні лікарні.

Про це пише te.20minut.ua.

Труш заявив, що у цих лікарнях є спеціальні інфекційні бокси, проте визнав, що там немає апаратів штучної вентиляції легень. При цьому голова ОДА переконує, що для хворих їх возитимуть із регіону в регіон.

Труш відмовився називати лікарні, куди без належного обладнання, везтимуть хворих на коронавірус.

Натомість мешканці Тернопільської області обурені ініціативою голови Тернопільської ОДА. Люди зауважують, що у районних лікарнях медичний персонал некваліфікований і немає ніякого сенсу туди їхати, якщо там немає ШВЛів. Жителі Тернопільщини зауважують, що люди просто вмиратимуть у таких лікарнях, не отримавши ніякої допомоги, а влада замість закупівлі апаратів займається популізмом.

У цей же час обурені жителі м. Монастириська Тернопільської області, де зафіксовано спалах коронавірусу, опублікували у мережі фото інфекційного відділення Монастириської районної лікарні, найкращої, за версією голови Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Труша.

"В Монастириській реанімації лежать 2 жінки з підозрою на короновірус, де один одноразовий захисний костюм на всіх працівників. Що ми маємо робити разом з лікарями в цій ситуації? Хочемо почути думку голови Тернопільської ОДА пана Володимира Труша, чи йому байдуже, що відбувається насправді в нас Монастириськах....!?, - пишуть активісти - Ірина Ванат та Світлана Безділь.

Нагадаємо, у Києві хворих на коронавірус багатіїв та депутатів лікуватимуть у розкішних умовах: для них уже облаштовують VIP-палати, де  буде виставлена державна охорона.