Сьогодні «Вголосу» передали повістку в суд. Якийсь Андрій Шніцар позивається до «Вголосу» за статтю «Уваров помітив у винниківському НСНУ голубих і бісексуалів», опубліковану 28 березня 2006 року в розділі «Хреніка»

У цій статті, зокрема, було відтворено пряму мову Сергія Уварова, який зазначив, що кандидат Андрій Шніцар „приходив на дільницю у нетверезому стані і копав ногами столи, рвав бюлетені і кричав, що „я вже недоторканий”. За словами Уварова, у Винниках в день виборів, коли був пік голосування, люди поверталися з церкви, а дільниці були закриті на обідню перерву. „Я здивований, крім перерви вони би й весілля зробити, тому що там через одного є бісексуали, голубі і ряд інших людей. Вони могли там собі свадьбу зробити або відкрити гей-клуб на дільниці”, - обурювався Сергій Уваров

Раніше Андрій Шніцар заявляв, що він вирішив не позиватися з Інтернет-виданням «Вголос» та Агентством новин «Прес-тайм»,  які оприлюднили інформацію, котру він вважає образливою. «Ці ЗМІ свідомо надрукували ту статтю, щоб попіаритися. І мій позов буде для них лише додатковою рекламою», – цитує Андрія Шніцара також «Львівський портал».

Маємо заявити, що останнє твердження таки зачепило нас за живе. Ще цього нам бракувало – щоб «Вголос» звинувачували в бажанні піаритися на представниках сексуальних меншин! Відтак офіційно ставимо до відома усіх зацікавлених осіб: «Вголос» на педерастах не піариться!