Прес-секретар голови облради Володимир Телюк в коментарі нам підтвердив, що акаунт Сеника справжній.

За його словами, створили його ще два-три місяці до виборів з ініціативи виборчого штабу.

«Тоді розроблялися різні способи представлення голови у соціальних мережах», - зазначив він.

Акаунт створили з метою донести до громадськості про позицію голови ЛОР, прозвітувати про виконану ним роботу, додав прес-секретар.

На цей час у друзях в Мирослава Сеника 223 осіб, в основному, молодь, в тому числі журналісти. Є серед «френдів» голови облради і Настя Кочетова, відома більше як Еріка, учасниця телевізійного проекту «Фабрика зірок-3».

Як запевнив Володимир Телюк, Мирослав Петрович час від часу заглядає на свою сторінку.

Принаймні сьогодні журналіст Вголосу, «зафрендивши» пана Сеника, згодом отримав від нього підтвердження про дружбу. Судячи із записів на стіні, голова ЛОР бував «Вконтакте» 7 листопада (зокрема, він написав, що щиро дякує всім, хто підтримав його на виборах 31 жовтня), та 2 листопада – подякував друзям, які залишили йому численні привітання з днем народження (Мирослав Сеник народився 2 листопада 1957 року). «Поздоровляю с днюхой!!!!!!!!!», - написала на стіні одна з он-лайн-друзів голови ЛОР.

Акаунт Мирослава Сеника заповнений на 62%. Є і біографічні дані, і особисті уподобання. Так, зокрема, у полі «Улюблені телешоу» Мирослав Петрович написав: «Не вважаю, що в українській журналістиці є достойні проекти телешоу. З іноземних – Шоу». У фотогалереї – два альбоми: «Наша Україна» з агітаційною поліграфією та «Офіційні фото», де розміщено світлини Сеника у робочій обстановці.

Сеник також «залив» на свою сторінку 9 відеороликів, здебільшого агітаційного характеру, проте є серед них один «прикольний» під назвою «Муж оставил телефон дома» - комедійна сценка «Студії 95 квартал».

Як повідомив Володимир Телюк, у нинішнього голови Львівської облради є також акаунт у соцмережі Facebook.