Про це інформує прес-служба Національного університету «Львівська політехніка».

Директор табору, доцент Інституту архітектури Львівської політехніки Микола Бродський розповів, що навчально-оздоровчий табір «Політехнік-1» у кримській Алушті з'явився у 1956 році. Він споруджувалася за кошти і силами колективу університету. Нині це комплекс споруд, який може прийняти за зміну  понад 300 відпочивальників. Його балансова вартість – майже  40 мільйонів гривень. Під цими спорудами – 5  гектарів дорогоцінного кримського узбережжя. А ще  0,4 гектара – пляжів.

«За наш табір можна ще поборотися!», –  заявив Бродський. Він зокрема послався на прецедент 1991 року, коли після розпаду СРСР в Алушті, у незалежній Україні, продовжували діяти оздоровчі табори кількох московських інститутів, зокрема, енергетичного та авіаційного.

Подальшу долю табору вирішують міністерства спорту і туризму Російської Федерації і керівники самопроголошеної Республіки Крим. «Але  у справедливість маріонеткової влади мало хто вірить. На недавній конференції трудового колективу політехніки вирішили звернутися до Міністерства освіти і науки України  з проханням домагатися у міжнародних арбітражних судах відшкодування матеріальних збитків, пов'язаних з можливою втратою табору відпочинку в Криму», – йдеться в інформації.

Зараз підготовчі роботи до відкриття відпочинкового сезону в Алушті призупинено. Бригаду робітників з університету перевели  до іншої бази  відпочинку Львівської політехніки – в селище Коблево під Одесою.