Астрологи вважають, що кожне ім'я має певну енергетику, яка може негативно або позитивно впливати на життя і характер людини.

Так, на думку експертів, існують навіть такі чоловічі імена, які накладають на людину тягар невдач, роблячи її нещасливою, пише "Оглядач".

Анатолій

Власника імені Анатолій фахівці характеризують як людину, якій часто не вистачає здібностей і таланту. Мрії і життєві устремління Анатолія на подив прості. Але навіть на такому нескладному шляху вони часто примудряються збитися з дороги. Так, чоловіки на ім'я Анатолій частіше за інших відчувають проблеми з алкоголем, оскільки їм бракує сили волі.

Кирило

У чоловіків на ім'я Кирило доля часто буває непростою. Іноді Кирилу важко впоратися зі своїми внутрішніми протиріччями, приборкати поганий характер і побороти схильність до саморуйнування. На додаток до цього, власники імені Кирило часто відштовхують любов і увагу тих, кому вони насправді небайдужі, а також схильні до різного роду залежностей.

Роман

Хоча ім'я Роман звучить красиво і романтично, для чоловіка воно не дуже підходяще. Так, з одного боку, Роман має багату уяву і здібності до творчості. Але з іншого, він постійно витає у хмарах, схильний до ілюзій і перебуває в постійних пошуках недосяжного ідеалу. Крім того, Романа відрізняють мінливість характеру і невміння йти прямо до поставленої мети.

Андрій

Чоловік на ім'я Андрій може домогтися багатьох успіхів у кар'єрі, але в особистому житті йому чомусь не щастить. Часто жінки тікають від них, не витримуючи важкої енергетики цього імені, або сам Андрій, вважаючи їх негідними, відштовхує від себе дівчат.

Сергій

Сергій – це ім'я найбільш безпринципних чоловіків. У дитинстві Сергій може відзначатися непокорою, не поважати своїх батьків і старше покоління. А в дорослому житті Сергій має схильність до криміналу або просто наліво і направо обманює оточуючих без особливих докорів сумління.