Про це повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник під час сесії Львівської облради у вівторок, 7 жовтня, передає кореспондент «Вголосу».

Йосиф Ситник розповів, що за січень-серпень поточного року Львівщина спожила 238 мільйонів кубів газу на суму 395 млн грн, з яких оплачено 281 млн грн.

Рівень розрахунків підприємств Львівщини за спожитий газ складає 71,2 %. Водночас в Україні середній показник – 43,5%.

За словами заступника голови ЛОДА, заборгованість підприємств Львівської області (включаючи попередні роки) станом на 1 вересня складає 538 млн грн. Однак із цієї суми заборгованість різниці в тарифах для населення – 263 млн грн, заборгованість по пільгах та субсидіях – 7,6 млн грн, заборгованість державного та місцевого бюджетів за послуги теплопостачання – 7,6 млн грн.

Найбільшими боржниками у оплаті за газ є підприємства «Львівтеплоенерго» (93 млн грн), «Червоноградтеплокомуненерго» (29 млн грн), ТзОВ «Енергія Новий Розділ» (23 млн грн), ТзОВ «Енергія Новояворівськ» (9,6 млн грн), «Залізничтеплоенерго» (7,3 млн грн), «Дрогобичтеплоенерго» (7,9 млн грн).

Як писав «Вголос», НАК «Нафтогаз України» чотири роки оплачував утримання і перельоти літака екс-глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна і екс-віце-прем’єр-міністра Юрія Бойка.