Від початку 2019 року громадяни України оформили вже понад один мільйон закордонних біометричних паспортів.

Про це повідомив начальник управління комунікацій та електронних сервісів Державної міграційної служби України Сергій Гунько, передає УНН.

“Закордонних – 1 млн 140 тис.”, – відповів Гунько на запитання, скільки вже цього року було оформлено закордонних біометричних паспортів.

Також він наголосив на тому, що, для прикладу , 11 квітня було оформленовдвічі менше таких паспортів у порівнянні з тими днями, коли був помітний ажіотаж на біометричні документи дял виїзду за кордон через “безвіз” з ЄС.

“11 квітня, вчора, оформлено менше ніж 14 тисяч закордонних паспортів по всій Україні. Для порівняння, у пікові дні, коли був ажіотаж “безвізовий”, оформлювалися до 30 тисяч”, – зазначив речник ДМС.

“Після “безвізу” (червень 2017 року – ред.) ажіотаж був дуже сильний десь до листопада, потім він пішов на спад, але дуже поступово, у нас зменшувалися ті цифри аж до червня. І у червні навіть був трішки скачок, бо там сезонний попит – усі за кордон їдуть відпочивати, у нас завжди наприкінці весни – на початку літа є сплеск попиту, а потім вже пішло на спад”, – додав Гунько.

Додамо, що в Україні тимчасово не видаватимуть біометричні документи.