Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич 7 березня 2017 року на сесії обласної ради.

«Ми з вами є свідками того, як впроваджуються так звані реформи в медицині. Мене, наприклад, не переконали, що запропонована адміністрацією реорганізація фтизіатричної служби, яка передбачає закриття відділень, скорочення працівників, відмову від приміщень, піде на користь медицині. Мене не переконали, що внаслідок цього рішення на Львівщині знизиться рівень захворюваності на туберкульоз. Фракція не голосуватиме за цей проект рішення», - наголосив Олег Панькевич.

Він також зазначив, що звернувся до голови облдержадміністрації, аби департаменти розглянули можливість використання приміщень для інших галузей, якщо вони не потрібні для медицини.

У результаті обласна рада не проголосувала за реорганізацію фтизіатричної служби Львівщини.

Нагадаємо, 14 лютого 2017 року на сесії Львівської обласної ради за наполяганням свободівців було перенесено розгляд питання про реорганізацію фтизіатричної служби області. На думку свободівців, реорганізацію заплановано, щоб продати привабливі приміщення медичних закладів у центрі Львова. 

7 березня фракція виступила із заявою, в якій йдеться: «Планується розглянути проект рішення «Про реорганізацію фтизіатричної служби у Львівській області», а насправді нам пропонують проголосувати за продаж приміщень по вул. Лемківській, 24, вул. Личаківській, 233, вул. Устияновича, 14 у м. Львові. І хоч в департаменті охорони здоров’я запевняють, що це старі занедбані будівлі, які не потрібні для медичної галузі області, насправді все зовсім не так. Для влади потреби громади не мають значення, як не має значення і доля працівників, які втратять роботу, і пацієнтів, бо в когось є потреба прибрати ці будівлі до рук. Тому ми наполягаємо, щоб зняти питання з порядку денного, обґрунтувати відмову департаменту охорони здоров’я від використання приміщень фтизіатричної служби у м. Львові для потреб галузі, надати пропозиції з використання будівель для потреб соціального захисту, освіти та культури».