«Журналісти жорстоко побиті, за автомобілем, в якому знаходиться (журналіст «Інтера») Олена Механік, було організоване переслідування», – повідомила журналіст Ліля Бурджурова.

В авто знаходилися, окрім Механік, журналіст Андрій Цаплієнко та ще 2 оператора «Інтера».

«Сейчас буду писать находясь под эмоциями...но такого фашизма- нацизма-геноцида я ещё не видел никогда. Присутствовал на штурме части 2355... российские военные протаранили ворота части, пробрались внутрь 40-50 солдат российской армии. Заблокировали командира части, потом им дали команду уходить... их отход обеспечивала типа «самооборона», по факту же там были бойцы беркута... которые занимались зачисткой журналистов. Такого жуткого произвола над журналистами, я ещё видел... их просто месили...избивали, добивали на земле, прямо месть журналистам от беркута. Сильно побили журналиста-стримера 5 канала и российского журналиста, вот она демократия по российски в действии на территории Украины. Потом началось мародёрство, обворовывали всех подряд отбирая телефоны, планшеты, у кого то стрельнули кошелёк.

Я не хочу, что бы мой город погряз в этом произволе, в этом геноциде над инакомыслящими, пора государству навести тут порядок!!!

Прошу всех донести этот геноцид над людьми и не сложно понять, что ждёт севастопольцев в будущем! Полное уничтожение свободных людей, своего мнения! 

Это все будет, если мы их не остановим!», – написав журналіс Дмитро Білоцерковець.

Окрім того, за повідомленням телеканалу «Дождь», під час штурму частини постраждав російський журналіст Павло Нікулін. Він був побитий до крові, але відправився до лікаря самотужки. Нікулін – кореспондент інтернет-видання «Русская планета». Останні кілька днів знаходився в Криму, звідки передавав репортажі в різні ЗМІ. 

Під час сутичок також був присутній голова Комітету виборців України Олександр Черненко.

Станом о 00:11 Ліля Бурджурова повідомила, що Механік разом з оператором знаходиться у лікарні швидкої допомоги. «Кажуть, що з нею все в порядку», – написала вона.

Серед постраждалих журналістів – режисер 5 каналу Антон Локтіонов. У нього зламані пальці, повідомляє ведуча Тетяна Даниленко.

Раніше у п’ятницю надходили повідомлення, що у Криму поблизу Севастополя невідомі намагалися захопити військову частину А-2355 – командний пункт тактичної групи «Крим» протиповітряних військ.

За цими повідомленнями, нападники вибивали ворота частини вантажівкою і вимагали від українських військових здатися і передати об’єкт «під контроль інших збройних формувань».