Як стало відомо, політична партія «Русскоє єдінство» планує приїхати з Криму до Львова, для того, щоб пройтися центральними вулицями міста під червоними прапорами СССР та проросійськими гаслами. Саме так ця партія планує відзначити день 9 травня.

«Ми категорично наполягаємо на тому, що подвиг народів у час війни, яку розпалили імперіалістичні монстри СССР і Третій Рейх, повинен шануватися у той спосіб, який не викликає конфлікту. Прикладом цього може бути святкування дня Європи (фактично дня примирення та об’єднання), який святкується в ЄС 9 травня», - йдеться у листі до Андрія Садового.

Прикладом примирення та гідного вшанування полеглих у Другій світовій війні, як зазначається у зверненні, є львівська ініціатива від «Фронту Змін» щодо встановлення пам’ятного хреста на місці, де знаходився концентраційний табір для військовополонених «Шталаг-328», у якому закатовано понад 140 тисяч українців, росіян, білорусів, італійців, французів, бельгійців, євреїв, грузинів, вірменів та представників інших національностей.