Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Учасники пікету, серед яких були вихованці та тренери клубу, а також представники ГО «Ідея нації», тримали в руках плакати з написами «Руки геть від «Рондо» і вимагали від міського голови Андрія Садового розв’язати проблему з долею приміщення КТЗ «Романтик», у якому протягом багатьох років діти займаються танцями.

Як зазначив голова Львівського обласного відділення творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, тренер танцювального клубу «Рондо» Тарас Шіт, люди вийшли до міськради, аби привернути увагу громадськості до проблем культури та розвитку спортивних і бальних танців Львівщини.

«Суть акції полягає в тому, щоби концертно-танцювальний зал «Романтик», у якому проходять заняття клубу, залишився для дітей. Щоби його ніхто не забрав і не передав іншим зацікавленим особам. Не можна цього робити, бо в такий спосіб чиновники нищать культурне надбання міста», – наголосив Тарас Шіт.

Він також зауважив, що концертно-танцювальний зал «Романтик» було побудовано спеціально для занять спортивними і бальними танцями, а також для проведення концертної діяльності.

«Цей зал славиться своїм унікальним паркетом, який є єдиним свого роду на Західній Україні. Його вдалося зберегти лише завдяки догляду керівника клубу «Рондо» Євгенії Сорокіної. Проте загалом роздягальні, туалети і саме приміщення перебувають у занедбаному стані й потребують капітального ремонту», – пояснив голова обласного відділення.

Фіналістка чемпіонату світу, яка є вихованкою клубу і нині тренує дітей, Роксолана Городницька каже, що колектив стомився від постійного очікування того, що «Рондо» ось-ось «викинуть» на вулицю.

«Приміщення, у якому займаються юні танцюристи, забирають і нас – тренерів та дітей – «викидають» на вулицю. Так не можна робити, бо «Рондо» – це танцювальний клуб з історією, в якому працює багато відомих тренерів і вихованців, що мають високі нагороди», – запевнила тренер.

Як писав «Вголос», 25 серпня небайдужі до долі «Рондо» активісти пікетували Галицький районний суд, у якому вже протягом року триває судове засідання щодо долі приміщення КТЗ «Романтик».