У Берліні 7-10 червня 2019 року проходить уже традиційний великий карнавал культур Carnival of Cultures, метою якого є показати мультикультурний колорит німецької столиці.

Про це повідомляє "УНІАН".

Уже традиційно мультикультурний фестиваль проходить у "творчому" районі Берліна - Кройцбергу, де проживає найбільше представників різних національностей.

Особливістю карнавалу культур є велика хода представників різних етнічних культур вулицями Берліна, де можна побачити гарячі танці та почути ритми з усього світу.

Цього року під пекучим берлінським сонцем запалювали бразильські й африканські колективи, а українці танцювали гопака і демонстрували автентичне вбрання - вони беруть участь у карнавалі вже вдруге.

Проводити такий фестиваль у німецькій столиці почали ще в середині 90-х. Організатори мали на меті висловити спротив расизму та виступити за багатокультурність.

Сьогодні ж подивитися на карнавал приходять більше мільйона глядачів.

Як раніше повідомлялось, у Києві на території найбільшої локації міста – ВДНГ пройде Atlas Weekend, на якому виступить понад 250 популярних артистів. Окрім музичних виступів, на гостей свята чекають розважальні програми, найкращий стріт-фуд та різноманітні освітні заходи.