Про це повідомив прокурор Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Павло Богуцький під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Павло Богуцький пояснив, що у зв’язку з прийняттям нового Кримінального процесуального кодексу України, відповідно до наказу Генерального Прокурора з 15 серпня починає функціонувати прокуратура Західного регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Прокурор Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері пояснив, що спеціалізована прокуратура, яку він очолює, з 1 липня цього року входить у структуру органів прокуратури України, тобто є цивільною.

У структурі прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері утворені наступні підрозділи: управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, відділ підтримання державного обвинувачення та нагляду за виконанням судових рішень у кримінальних справах, відділ захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, відділ представництва інтересів громадян і держави в судах.

До виконання обов’язків приступили старші прокурори з питань вирішення звернень та прийому громадян, забезпечення доступу до публічної інформації, з питань нагляду за виконанням законодавства про боротьбу з корупцією та інші. А також в новому напрямку – старший прокурор прокуратури регіону з питань нагляду за додержанням законів в оборонно-промисловому комплексі.

Прокуратура Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, з місцем розташування цієї прокуратури у місті Львові, здійснює діяльність в межах Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей.