Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

У зв’язку з цим від сьогодні світлофори на цих перехрестя не працюють. «Регулювання дорожнього руху здійснюють працівники ДАІ. Прохання до водіїв бути уважними та максимально об’їжджати ці перехрестя, щоб не створювати незручностей для себе та інших учасників дорожнього руху», - зазначили в управлінні інженерного господарства ЛМР.

Як поінформували в управлінні інженерного господарства ЛМР, максимальний термін виконання робіт – до 10 вересня. «Та будемо намагатись виконати ці роботи швидше», - наголосили в управлінні інженерного господарства ЛМР.

Нагадаємо, у Львові впроваджують інноваційну систему управління дорожнім рухом. Реалізовує проект компанія «Сварко», яка стала переможцем міжнародного конкурсу.

Проект передбачає облаштування центру управління дорожнім рухом, що на вул. Коновальця, 109 та облаштування світлофорами 28 перехресть вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Проект реалізовується у рамках співпраці міста з ЄБРР щодо відновлення дорожнього покриття та всієї інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 і №6.