Про це розповіла заступник начальника управління - начальник відділу медичної діяльності управління охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Галина Сіроштан, передає «Укрінформ».

«Крім 78-річної пенсіонерки, яку знайшли сьогодні під час подворових та поквартирних обходів, та  64-річної жінки, постраждала жінка 88-ми років. Наразі вона перебуває в лікарні. До лікарів також звернулися двоє людей 41 та 45 років з травмами верхніх кінцівок.  Це порізи, які були отримані під час розбору пошкоджень будівель, зокрема, скла», - зазначила Сіроштан.

За її  словами, усі постраждалі отримують необхідне лікування.

Нагадаємо, пожежу у Балаклії на Харківщині загасили повністю, тепер ліквідовують її наслідки.

Раніше у Міністерстві оборони України повідомили про початок ліквідації наслідків вибухів на військових складах у місті Балаклія на Харківщині.

Як писав «Вголос», вчора, 23 березня, о 2:45 на окремих майданчиках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області, розпочалася пожежа

Станом на 8:00 інтенсивність вибухів на місці пожежі у Балаклії значно зменшилася. Сапери почали розмінування території, прилеглої до майданчиків з озброєнням.

За даними Державної служби надзвичайних ситуацій, через розгорнуті пункти із Балаклії вдалося вивезти 2450 осіб, понад 17 тисяч осіб виїхали самостійно.