Політичний аналітик Олександр Кочетков пояснив, кому вигідна спекуляція подіями у Нових Санжарах.

Про це він заявив у коментарі «Вголосу».

«Таким чином відбувається брудне пропагандистське маніпулювання очевидними фактами. По-перше, більшість усіх регіонів, які брали участь у виборах, проголосували за Зеленського і Санжари – не виняток. У Львівській області Зеленський не набагато голосів відстав від Порошенка, до речі. Те, що відбувається у всій цій ситуації з евакуйованими з Уханю українцями, не має жодного відношення до політики. Ба більше, воно і не може стосуватись політики у принципі і тим більше президента. Це внутрішній іспит на цивілізованість для всього нашого громадянського суспільства. Жодна влада не може примусити свій народ бути цивілізованим, моральним і приходити на взаємодопомогу. Ніяка влада не закликала людей виходити на Майдан, але люди самі це розуміли. Ніхто не може нас примусити бути порядними чи непорядними», - розповів Олександр Кочетков.

«Українське суспільство знервоване нашим життям, бо у нас немає впевненості у майбутньому. А представники попередньої влади просто грають на дестабілізації ситуації в державі і так, на жаль, було завжди. Ті, кого усунули від влади, завжди старались взяти реванш і дестабілізувати ситуацію, щоб на цьому тлі виглядати більш привабливими. Тому прихильники Порошенка «роздувають» цю історію.

Те, що відбувалось і в Санжарах, і у Львові, є дуже схожим, це психоз і незрілість суспільства. Таке саме могло відбуватись у Вінниці чи Києві (тут, до речі, таке майже й відбувалось). Все це не має жодного відношення до політичних уподобань виборців. А бажання використати цю ситуацію на свою користь – це так звані «методички» Порошенка. Ситуація у медіа зараз є практично неконтрольованою, тому будь-який інформаційний привід намагаються цинічно використати. Це риси української нецивілізованої  політики», - підсумував він.

Читайте повну версію статті: «Українців розділив не коронавірус».