Відому інста-блогерку Катерину Якимчук звинуватили у масштабному шахрайстві. Її колишні шанувальниці звернулись у поліцію.

Про це повідомляють “Волинські новини”.

Дівчину звинуватили в тому, що вона виманює гроші у довірливих користувачів мережі. Катя розповідає в мережі, як заробити мільйони, купити Porsche і переїхати з гуртожитку в новобудову, а потім – у свій будинок.

Схема виглядає так: ви купуєте у Каті курси, де вас вчать організовувати розіграші, набирати спонсорів. Ціна від тисячі гривень (без зворотного зв’язку) і 2 800 гривень зі зворотним зв’язком (вас додають в чат підтримки).

Потім ви починаєте свій розіграш. Щоб успішно стартувати, купуєте у Каті або двох партнерів Діми і Ані рекламу розіграшу, і вона вам і вашим спонсорам забезпечує нових дописувачів.

Розцінки блогерки вже злили в мережу. За один розіграш від своїх же учнів вона отримує від 4 500 гривень. Колишні учениці блогерки пишуть, що вона розповідала, що навчить заробляти на організації розіграшів, а продала можливість стати менеджером з пошуку спонсорів.

Інстаблогерку на Porsche звинуватили в шахрайстві: усі подробиці

Інстаблогерка Катя Якимчук (фото: instagram.com/tattingkate)

“Вона надала чіткі схеми: є ось такі розіграші за якими ви можете шукати спонсорів, відправляєте мені гроші, приз або гроші на приз, я рекламую, я вибираю переможця”, – пишуть колишні учениці.

Деякі колишні учні заявили, що подали на Якимчук заяву в кіберполіцію. Люди не збираються просто так опускати руки і вже створили сторінку в Instagram, щоб об’єднати всіх, кого обдурила блогерка.

Люди також пишуть про те, що секретна інформація, яку вони почули в курсі, є в Google, Youtube, Instagram і т. д, але гроші за курси повернути вже неможливо.