Це вже друга надзвичайна пригода за сьогодні, яка сталася в міжнародному аеропорту «Одеса».

У четвер ввечері Boeing 737 турецької авіакомпанії Turkish Airlines, що летів за маршрутом Стамбул – Одеса, при посадці підломив передню стійку шасі. Про це повідомляє Думская.

Борт TC-JGZ зупинився на злітно-посадковій смузі між третьою і четвертою рубіжними доріжками, не викотився. Пілоти екстрено висадили пасажирів через надувні трапи.

Відзначається, що льотчики через сильний вітер не змогли посадити літак з першої спроби і пішли на друге коло, після чого десять хвилин «стояли» в зоні очікування. Потім вони повторили спробу, внаслідок якої літак здійснив жорстку посадку. Аварійні служби аеропорту були підняті за тривогою. Постраждалих немає. Літак знаходиться на заблокованій злітно-посадковій смузі.

Також аеропорт «Одеса» припинив польоти через несправність ще одного літака. За непідтвердженими даними, НП сталася з літаком, що виконував приватний рейс в Дубаї. У повітряного судна сталася поломка шасі – інцидент призвів до блокування роботи аеропорту.

Одесский аэропорт. Многомиллионная посадочная полоса. При посадке самолета оторвало колесо. Освещения нет. Слава Богу никто не пострадал.Кризиса нет!Они просто воруют наши деньги!

Опубліковано Krivenko Sergey Четвер, 21 листопада 2019 р.