Про це повідомляє DW з посиланням на генерального директора «Луганського енергетичного об'єднання» Володимира Грицая.

Причиною знеструмлення є борг водоканалу перед «ЛЕО», який станом на 6 листопада становить майже 157 мільйонів гривень та постійно зростає. При цьому борг сформувався саме через несплату самопроголошеної «ЛНР», бо 90 відсотків води, що добувається водоканалом, постачається на неконтрольовану територію. Як повідомив Грицай, знеструмлення Петрівської насосної станції відбулось у першій половині дня понеділка. За його словами, великі борги перед «ЛЕО» за спожиту електроенергію мають також, зокрема, Алчевський металургійний комбінат, підприємства групи ДТЕК, а також низка державних підприємств, які працюють у Луганській області.

У свою чергу, борг самого «ЛЕО» перед держпідприємством «Енергоринок» через несплату його клієнтами отриманих послуг становить понад п'ять мільярдів гривень. Грицай зазначив, що вирішити проблему глибокої господарської кризи підприємства не допомагають ані звернення до Президента та Прем’єр-міністра України, ані до керівників профільних міністерств та відомств.

ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» входить до холдингу «Енергетичний стандарт», який належить бізнесмену Костянтину Григоришину.

 

«Вголос»