Сьогодні, 30 червня у Львові відбувся пікет Львівської обласної державної адміністрації. Мітингувальники вимагали відкриття дитячих садочків, які закрили у зв’язку із пандемією коронавірусу.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Близько 20-ти людей зібрались біля стін ЛОДА із вимогами відкрити дошкільні навчальні заклади. Учасники заходу мали банери із написами «Відкрийте дитячі садочки», «Діти вдома – батьки не працюють» та «Хочу бавитись із дітками».

«Особисто у мене є дитина, якій чотири роки. Вона наразі не ходить до садочку, тому мені потрібно сидіти із нею вдома. У мене і в мого чоловіка є робота, яку ми не можемо виконувати дистанційно. Наразі моя мама має відпустку і залишається з дитиною протягом дня, але коли відпустка закінчиться, я хочу спитати: куди мені вести дитину? Як тут бути?» – говорить учасниця акції Мар’яна.

Чиновники ЛОДА, у свою чергу, пообіцяли створити робочу групу разом із батьками дітей, аби обговорити можливі варіанти рішення цієї проблеми. Роботу така група зможе розпочати відразу після утворення.