Музей "САЛО" (проспект Свободи 6, 8) – це унікальний мистецький проект, створений відомим художником-дизайнером Борисом Берґером.

За задумом авторів проекту, музей "САЛО" – це постійно діючий арт-центр, де будуть відбуватися концерти та фестивалі сучасного мистецтва, літературні читання, перформанси, виставки відомих українських та закордонних художників, скульпторів, відеоарт, фотовиставки, покази мод.

Крім того, це місце культурної комунікації та самореалізації творчої молоді, це мистецький журнал "САЛО" та можливість чудово провести час і відпочити.

Відкривається музей "САЛО" Міжнародною виставкою сучасного мистецтва. В експозиції представлено роботи відомих митців з України, Німеччини, Росії, Литви: Олександра Ройтбурда, Леся Подерев’янського, Андрія Сагйдаковського, мистецької групи "Сині носи", Андрєя Більжо, Андрєя Бітова, Марка Ротко, арт-групи "Вогняні СалоМандри" і ін.

Не дивлячись на те, що виставка щойно розпочала свою роботу, її експонати вже широко обговорюються мистецькому середовищі. А мистецький витвір "Серце з сала" отримав відзнаку – диплом книги рекордів України "Найбільше в світі серце з сала".

У музеї "САЛО" працює крамничка, де можна придбати оригінальні сувеніри: книги, футболки і ін. а родзинкою сувенірної крамнички є дві колекції дизайнерських суконь від Бориса Берґера та Надєжди Романової – "САЛО" і "ЛЕВітація".

Витвором мистецтва також є САЛОАРТ-кухня. Кожна страва – це мистецький об’єкт, який відвідувач музею може замовити в САЛОАРТ-МЕНЮ, розробленому кулінарною майстернею Музею САЛО.

Детальнішу інформацію про виставку та самих художників можна отримати на сайті saloart.com.ua, а також у першому номері мистецького журналу "САЛО".

ВІДЕО

ФОТО