Зустрічаючи гостей не як приватна особа, а як очільник львівської громади, ви дозволили собі вітати українських урядовців недержавною мовою. І це, наголошую, в той час, коли вся Галичина стала на її захист української як єдиної державної.

Бажання сподобатися російськомовним візитерам перетворилося на звичайне холуйство. Сподіваюся, хоч непомітно для вас самого. Однак, у будь-якому разі, це не пройшло непоміченим для громади Львова, представникам якого стало соромно за такого керманича.

Щиро вірю, що наступними вашими кроками у мовній політиці не стануть проведення в місті референдуму про двомовність чи переведення документації міської ради на «общєпонятний».

Безперечно, ви маєте право розмовляти російською чи будь-якою іншою іноземною мовою у своїй сім’ї чи під час приватних зустрічей. Однак репрезентуючи у переважній більшості україномовну громаду Львова, як посадова особа ви мусите користуватися державною мовою.

Зважаючи на ганьбу, яку ви вчинили своїм виборцям і загалом усім львів’янам, вимагаю від вас вибачень перед громадою. Це ваш єдиний шанс хоч трохи зберегти обличчя і спробувати реабілітуватися в очах львів'ян.