Ви виступаєте із звинуваченнями на адресу Віктора Ющенка та його виборчого штабу у політичній кризі в Україні, у використанні штабом В. Ющенка адмінресурсу, в тому, що мільйони українців, у тому числі й дітей, вийшли на вулиці.
Проте ми знаємо справжніх призвідців кризи – це Л. Кучма та його режим, які масштабним шахрайством на виборах посягнули на конституційне право громадян вільно обирати владу. Ви добре знаєте, що адмінресурс в руках у Кучми, Януковича та його міністрів. Тому ваші звинувачення безглузді.
Разом зі своєю провладною партією “Жінки за майбутнє” ви безсоромно звинувачуєте В. Ющенка в тому, що діти і молодь мерзнуть на майданах. Це, в першу чергу, громадяни, виборці, які сьогодні відстоюють свободу. Вони стоять в обороні Правди. Та вам цього не зрозуміти.
Нагадуємо Вам, як міністрові України в справах сім”ї та молоді, як голові Всеукраїнського політичного об”єднання “Жінки за майбутнє”, до того ж найближчій подрузі Людмили Кучми та сумнозвісних компартійних діячок минулого Валентини Шевченко і Марії Орлик, про те, що це ваші соратниці 1 травня 1986 року, через кілька днів після Чорнобильської аварії, вивели напівроздягнених київських школярів на парад та змусили марширувати Хрещатиком, над яким навис радіаційний жах, що це вони не дозволяли батькам вивозити з Києва дітей, щоб оберегти їх від радіації. Тоді їх не турбували діти та їх майбутнє.
Ви та ваші подруги також належите до числа винуватців наших бід і політичної кризи. Бо ви підтримуєте злочинців при владі. Звинувачуєте в аморальності опозицію, а “Жінки за майбутнє” підтримують того, хто згвалтував жінку. Це справді аморально. Ви хочете майбутнього з гвалтівником? Ми – ні, ми всі – проти.
Не переймайтеся, товаришко Довженко, нашими дітьми. Ваша турбота – це лукавство. Вам і вашим подругам з партії “Жінки за майбутнє” байдуже майбутнє українських сімей. Наше майбутнє уже в руках українських громадян, які всенародно обрали Віктора Ющенка своїм Президентом.
Тому звинувачування В. Ющенка у політичній кризі в Україні вами та вашими поплічниками є викликом і образою українських родин.
До кризи привела злочинна влада. А всі, хто виявляє громадянський спротив їй, - це справжні українські патріоти. Це вони разом з дітьми стоять на майданах по всій Україні, це вони дають притулок, гарячу їжу, підтримують морально. Це вони сьогодні творять помаранчево-співану українську революцію заради майбутнього.
Громада сама може потурбуватися про своїх дітей! Закликаємо керівників шкіл та позашкільних навчальних закладів, учителів, студентів педагогічних вузів, батьків - організувати опіку над школярами, батьки яких беруть участь у Всеукраїнському політичному страйку.
Обійдемося без міністра В. Довженко та всіх її сподвижників, наставлених нею в областях та районах.
Нас багато і нас не подолати! Наше майбутнє в надійних руках!

Ірина Кравчук, Ірина Мацепура, Оксана Мончин – Асоціація “Взаємодія”
Ольга Пастушенко – голова Львівського відділу Союзу Українок

Оксана Гентош, Ірина Даць, Ярослава Ясниська, Оксана Москва –
Всеукраїнське педагогічне товариство імені Григорія Ващенка,
Львівська обласна організація
Дарія Гусяк, Лідія Купчик, Марія Процев”ят – Всеукраїнська Ліга українських
жінок
Атена Пашко – Почесна голова Союзу Українок , м. Київ
Ольга Кобець – Всеукраїнське жіноче товариство ім. Олени Теліги, м. Київ
Зорислава Ромовська – професор, декан правничого факультету НаУКМА, м. Київ
Антоніна Колодій – політолог, професор, м. Київ
Любов Максимович – Західно-український ресурсний центр
“Жіночі перспективи”, м.Львів
Ліліана Гентош – Науково-дослідний Центр “Жінка і суспільство”, м. Львів Марія Чумарна – директор авторської українознавчої школи “Тривіта”, м. Львів Оксана Сапеляк – Ліга жінок-виборців 50х50, Львівська організація.
Тетяна Шаленко – Всеукраїнське жіноче товариство ім. Олени Теліги,
Львівська обласна організація
Іванна Кварціян – Львівське товариство українок ім. Ольги Басараб
Олександра Мерза – Молодіжно-жіночий гендерний центр
ім. Наталії Кобринської, м. Львів
Надія Хома – Марійська дружина Благовіщення Діви Марії, м. Львів

Львів. 25 листопада 2004 року