Міністр розвитку економіки та сільського господарства України Тимофій Милованов поінформував, що 47 керівників державних підприємств та держслужбовців категорії А було звільнено.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“На сьогодні, міністерство економіки звільнило 47 керівників держпідприємств та держслужбовців категорії А. На всі позиції у відповідності з законодавством призначається виконуючий обов’язки та відкривається конкурс. Рішення про звільнення приймаються колегіально, всіми заступниками та мною”, — написав Милованов.

За його словами, у міністерства є чіткі критерії: фінансові результати, виконання КПІ та завдань, репутація (особливо в царині корупції), командність роботи.

“Всі підприємства продовжують працювати в штатному режимі. Деталі про підприємства та позиції на яких відбулись зміни надамо згодом”, — повідомив Милованов.

Нагадаємо, що Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов заявив, що кредити на покупку землі під 3-5% будуть доступні для тих, хто буде працювати на землі.