Призовник Єгор Потаманов тиждень голодував через нібито незаконне затримання і призов на службу до військової частини Національної гвардії.

Про це Суспільному розповів його брат Дмитро Тищенко. Потаманов голодував у військовій частині №3017 з 29 липня, зараз він вже почав їсти і пити.

За словами брата, разом з матір'ю їх пустили до Потаманова, де вони і попросили Єгора припинити голодування. Потаманов не їв і не пив нічого, крім води, рівно тиждень.

Відмову від їжі призовник пояснював тим, що його нібито незаконно затримали і призвали на службу. У частині він відмовився складати присягу. Після "затримання" помер його хворий батько.

Заступник командира частини із роботи з особовим складом Ігор Ніколаєв сказав, що питання призову до військкомату в цьому випадку повинна розслідувати Нацполіція.

 

Водночас МГ Об'єктив повідомляє, що призовнику стає гірше. Як заявив хлопець, йому не надають медичних послуг. Ще 2 серпня юрист Таміла Беспала вперше зустрілася зі своїм підзахисним в медчастині, але картку про стан його здоров'я їй не надали. Пояснили це завершенням робочого дня.

Юрист повідомила, що намагався викликати "швидку". Спочатку просили це зробити працівників медичної частини, бо до призовника за час перебування не підходили лікарі. Також були подані заяви про отримання копій медичної карти і особової справи для ознайомлення. Поки результату немає.

Як писав "Вголос", у Харкові люди влаштували самосуд над військкомом.