Про це інформує Net-a-porter.

Джейн Фонда – письменниця, володарка двох премій «Оскар», громадська активістка та філантроп. Для онлайн-глянцю Джейн позувала паризькому фешн-фотографу Ніко Бустосу. Для елегантних образів жінка одягнула такі відомі бренди як Versace, Balmain і Saint Laurent, продемонструвавши «дорослий шарм».

Разом з тим, у журналі опублікували і її інтерв'ю, де Джейн Фонда розповіла про акторську діяльність, а також про те, чому вона почала займатись благодійністю, яку спрямовує на допомогу жертвам сексуального насильства. В розмові жінка зізналась, що сама була жертвою сексуального насильства.

«Мене згвалтували. Я зазнала сексуального насильства в дитинстві. У молодості мене звільнили, бо я не стала спати зі своїм босом. Я знаю, що багато молодих дівчат навіть не розуміють, що були зґвалтовані. Вони вважають, що просто неправильно сказали «ні» і вважають зґвалтування своєю виною. Одна з найпотрібніших речей, яку нам подарував жіночий рух, це усвідомлення того, що згвалтування – аж ніяк не наша вина. Ми були використані, і це неправильно», –зазначила актриса.